Ημερομηνία Κυρ Μάιος 19, 2019 11:18 am

Σελίδα 1 από 1 [ 15 δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΠΡΟΣΟΧΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Νοέμ 18, 2006 12:11 pm 
Συντονιστής

Εγγραφη: Δευτ Οκτ 09, 2006 8:12 pm
Δημοσ.: 517
Τοποθεσια: αθηνα
ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΠΡΟΣΟΧΗ
Με μεγάλη μου έκπληξη έμαθα πως κάποιοι κύκλοι πανηγυρίζουν για την ένταξη μας στο μίνι ασφαλιστικό.

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΠΡΟΣΟΧΗ

Ο νόμος αυτός νομιμοποιεί τη μαύρη εργασία, απενεργοποιεί όλες τις δικαστικές αποφάσεις εις βάρος εργοδοτών , αφαιρεί το δικαίωμα προσφυγής στη δικαιοσύνη για δεδουλευμένα, παραγράφει χρέη , παρακάμπτει συλλογικές συμβάσεις, υπουργικές αποφάσεις, και καταργεί τη υποχρέωση των επιχειρήσεων να ασφαλίζουν τους εργαζόμενους. Οι δε συμβάσεις αορίστου μεταλλάσσονται νόμιμα και αυτόματα κατά κρίση της εργοδοσίας σε συμβάσεις έργου!

ΟΧΙ ΣΤΟ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΑΥΤΑΣΦΑΛΙΣΗΣ

Το επίκεντρο του άρθρου 39 είναι τα ΜΜΕ

με τις υγειες σας μανολις τρικας
Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: ΔΙΠΛΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Νοέμ 18, 2006 12:45 pm 
Συντονιστής

Διπλή συμπεριφορά του ΔΣ της ΕΤΙΤΑ.

Ενώ γίνετε δεκτό από μέλη του ΔΣ το στοιχείο γ’ της παραγράφου 9 του άρθρου 39 του μίνι ασφαλιστικού που νομιμοποιεί την αυτασφάλιση στο ΤΕΒΕ παράλληλα καταγγέλλει ενοικιαζόμενα συνεργεία επειδή ασφαλίζουν τους υπαλλήλους τους στο ΤΕΒΕ.

Σε ένα τόσο σημαντικό ζήτημα που αφορά τον κλάδο μας αλλά και το γενικότερο χώρο των ασφαλισμένων στο ΙΚΑ-ΕΤΑΜ εφόσον εφαρμόζετε σε εμάς πιλοτικά το νέο κόλπο.

ΕΜΕΙΣ ΚΙΝΟΥΜΑΣΤΕ ΜΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΧΕΛΩΝΑΣ !!!

Σε άλλες όμως περιπτώσεις όπως οι απεργιακές κινητοποιήσεις των καθηγητών, (που έγιναν και διάρκεσαν ύποπτη χρονική περίοδο με ενδεχόμενα παραπολιτικά κίνητρα) Κάποιοι από το σωματείο έστειλαν ανακοίνωση συμπαράστασης αμεσότατα για τις κινητοποιήσεις ως ΔΣ χωρίς έγκριση του ΔΣ.

Για θέματα τόσο σημαντικά διυλίζουμε τον κώνωπα .

Εάν δεν επιβάλουμε πριν την ψήφιση στη βουλή την αφαίρεση του στοιχείου γ’ τότε το μέλλον μας είναι συγκεκριμένο.

ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΥΤΑΣΦΑΛΙΣΗ

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: mini ασφαλιστικό
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Νοέμ 18, 2006 6:20 pm 
Συντονιστής

Εγγραφη: Σάβ Σεπ 09, 2006 9:10 am
Δημοσ.: 4
Τοποθεσια: ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Το mini ασφαλιστικό και το άρθρο που μας αφορά

άρθρο 39 ,παράγραφος 9 ,στοιχείο γ.

γ) Πρόσωπα , πέρα των παραπάνω αναφερομένων που απασχολούνται σε εργοδότες της παραγράφου αυτής, τα οποία για τις παρεχόμενες σε αυτούς υπηρεσίες έχουν υπαχθεί στην ασφάλιση του Ο.Α.Ε.Ε. - Τ.Ε.Β.Ε.
συνεχίζουν την ασφάλιση τους στον φορέα αυτο , καταργουμένων τυχόν πράξεων επιβολής εισφορων , προστίμων και λοιπών επιβαρύνσεων που έχουν επιβληθεί από το ΙΚΑ - ΤΕΑΜ για την εργασία τους αυτή.

Η ρύθμιση αυτή πρόκειται να μας δημιουργήσει μεγάλα προβλήματα

Συνάδελφοι πρέπει να είμαστε σε εγρήγορση....[/b]

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Νοέμ 19, 2006 1:13 pm 
Συντονιστής

Εγγραφη: Πέμ Σεπ 21, 2006 7:00 pm
Δημοσ.: 28
Τοποθεσια: ΑΘΗΝΑ
Συνάδελφε mantri,

αρχικά να σ' ενημερώσω πως η συζήτηση για το μίνι ασφαλιστικό παρατάθηκε για μια εβδομάδα ακόμα.

Θέλω επίσης να με διορθώσεις αν κάνω κάπου λάθος.

Μίλησες ο ίδιος προσωπικά με το νομικό μας σύμβουλο ,ο οποίος μας διαβεβαίωσε πως το συγκεκριμένο εδάφιο δεν έχει να κάνει με τους τεχνικούς της τηλεόρασης .Είπε μάλιστα ότι αφορά άλλους κλάδους στον χώρο των Μ.Μ.Ε. ,πάντως όχι εμάς .Καλό θα ήταν ,είπε επί λέξη ,να βγάλουμε μια ανακοίνωση που να ζητάει την απαλοιφή του συγκεκριμένου εδαφίου .Επειδή δεν λειτουργούμε μόνοι μας στο χώρο των Μ.Μ.Ε. ,συμφωνήσαμε να ζητήσουμε την απαλοιφή του συγκεκριμένου εδαφίου μιας και θίγει τα συμφέροντα κλάδων με τους οποίους συνεργαζόμαστε .

Θυμάμαι επίσης πως εσύ ο ίδιος πήγες στο γραφείο και συνέταξες την επιστολή προς τον Υπουργό.Εκεί θα πρέπει για πρώτη φορά ,να διαπίστωσες τις δυσκολίες που έχουμε στο να λειτουργήσουμε σαν Ένωση ,μιας και δεν έχουμε ούτε τα κτίρια ,ούτε την υποδομή και ούτε το προσωπικό άλλων Ενώσεων .Παρ' όλα αυτά νομίζω διαπίστωσες πως γίνεται δουλειά.

Δεν μπορώ να καταλάβω λοιπόν γιατί γίνεται όλο αυτό τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή.Όταν οι νομικοί λένε ότι δεν μας θίγει και όταν εσύ ο ίδιος συνέταξες την επιστολή προς τον Υπουργό.

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Νοέμ 19, 2006 4:00 pm 
Συντονιστής

Μίλησες ο ίδιος προσωπικά με το νομικό μας σύμβουλο ,ο οποίος μας διαβεβαίωσε πως το συγκεκριμένο εδάφιο δεν έχει να κάνει με τους τεχνικούς της τηλεόρασης .Είπε μάλιστα ότι αφορά άλλους κλάδους στον χώρο των Μ.Μ.Ε.

1.φιλε μου νικο ποτε δε μιλησα με τον νομικο μας συμβουλο
2.μιλησα με αλλο δικηγορο με αρμοδιότητα στο αντικείμενο και μου είπε ότι υπάρχουν πολύ μεγάλα περιθώρια ερμηνείας του συγκεκριμένου στοιχείου και ότι είναι διατυπωμένο με τέτοιο τρόπο που δε δέχεται διορθωτική σύνταξη και καλά θα είναι να προσπαθήσουμε να πετύχουμε την απαλοιφή του.
3.Δε μίλησα μόνος μου αλλά παρουσία και άλλου συνάδελφου
4. δε γνωρίζω από που ενημερώθηκες για αυτή τη συζήτηση που ισχυρίζεσαι ότι έκανα
5. δε νομιζω οτι εννοεις οτι δε συμμετάσχω σε δραστηριότητες όταν υπάρχει υποδομή
6.στο λίγο χρόνο που είμαι στο ΔΣ έχω αρκετές δραστηριότητες όπως και στο ότι από εμένα ενημερωθήκατε για το μίνι ασφαλιστικό και όχι από όπου αλλού θα έπρεπε εσείς οι δραστήριοι να ενημερωθείτε όπου και ίσως να υπάρχει αρμοδιότητα ενημέρωσης η’ να έχετε προσβάσεις που εγώ δεν έχω
6.για το αν μας αφορά ή όχι διαβάστε προσεκτικά το στοιχείο γ΄,

άρθρο 39 ,παράγραφος 9 ,στοιχείο γ.

γ) Πρόσωπα , πέρα των παραπάνω αναφερομένων που απασχολούνται σε εργοδότες της παραγράφου αυτής, τα οποία για τις παρεχόμενες σε αυτούς υπηρεσίες έχουν υπαχθεί στην ασφάλιση του Ο.Α.Ε.Ε. - Τ.Ε.Β.Ε.
συνεχίζουν την ασφάλιση τους στον φορέα αυτο , καταργουμένων τυχόν πράξεων επιβολής εισφορων , προστίμων και λοιπών επιβαρύνσεων που έχουν επιβληθεί από το ΙΚΑ - ΤΕΑΜ για την εργασία τους αυτή.

μήπως αφορά περιπτώσεις απαλοιφής χρεών από παλιούς ή και νυν καναλάρχες;

Μήπως επιτρέπει νέες προσλήψεις υπαλλήλων με σύμβαση έργου μέσα στους σταθμούς;

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Νοέμ 19, 2006 8:30 pm 
Συντονιστής

Εγγραφη: Κυρ Σεπ 17, 2006 12:16 pm
Δημοσ.: 64
φιλαράκο μαντρί, η είσε άασχετος, ή επικίνδυνος, ή γλύφεις τώρα εκεί που έφτυνες....., αυτά που γράφεις είναι ασυναρτησίες, που δεν έχουν καμία σχέση το ένα με το άλλο[ μια και έχω πολλές μα πολλες νομικές γνώσεις], τέλος πάντων κάνε το κομάτι σου, που ελπίζω να το κάνεις απο βλακεία μόνο.....

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Νοέμ 19, 2006 8:37 pm 
Συντονιστής

το ΄΄γινεται δεκτο απο μέλη του δσ τι είναι πάλι'' φτιάχνουνε και νόμους΄΄ ή έχουν τοση δύναμη όπως λές που μπορουν να τους καταργούν''... τι λες ρε φίλε, άν μια κυβέρνηση θέλει να περάσει ένα νομο δεν την σταματάνε 10 ΓΣΕΕ ή δεν το ξέρεις.... γίνεται χρόνιααα τώρα εσύ που κοιμόσουν, κάαατι δεν μου πάει καλά με σένααα, θα μάθω

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Νοέμ 20, 2006 12:25 am 
Συντονιστής

Εγγραφη: Τρί Σεπ 19, 2006 2:39 pm
Δημοσ.: 26
ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠ' ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΓΙΑΤΙ Ο "ΚΑΛΟΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ" mantri ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΟΣ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΤΑ ΑΣΗΜΑΖΕΥΤΑ.

ΜΗΠΩΣ ΤΟ mantri ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΤΕΛΙΚA;

ΜΗΠΩΣ ΤΟ mantri ΜΑΝΤΡΩΘΗΚΕ ΚΑΠΟΥ ΜΕ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΚΟΠΑΔΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΣΚΟΠΟΥΣ;

ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ Η ΕΤΙΤΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΕΝΑ ΜΑΝΤΡΟΣΚΥΛΟ ΝΑ ΔΑΓΚΩΝΕΙ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΣΚΟΠΟ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΣΠΑΣΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΤΙΤΑ.

ΕΞΩ ΟΙ ΚΑΘΕ ΛΟΓΗΣ ΧΡΩΜΑΤΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΗ ΔΙΑΣΠΑΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΑΛΛΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:irk: :chair: :war: :bash: :giljotiini:

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Νοέμ 20, 2006 1:27 am 
Συντονιστής

ΚΑΙ ΛΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΥΜΩΣΕΙ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ ΚΟΣΚΙΝΙΖΕΙ.

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΖΥΜΩΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ,ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΟΣΚΙΝΙΖΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ......................................................................................
...........................................................ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: ευχαριστω πολυ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Δεκ 03, 2006 10:36 am 
Συντονιστής

Μετά την ολιγοήμερη απουσία μου επέστρεψα και περιχαρής διαβάζω τα παραπάνω σχόλια που μου δίνουν μεγάλη χαρά.

Είναι καλό να βλέπεις ότι μέσα στο φόρουμ μπαίνουν και διοικητικοί υπάλληλοι από τις νομικές υπηρεσίες των σταθμών, θεωρώ ότι είναι απαραίτητη η συμβολή σας. Θα σας παρακαλέσω μόνο να μη μιλάτε με τόσο νομικούς όρους για να σας φτάνουμε και εμείς οι αγράμματοι.

Φίλε μου vik βλέπω πως οι συνδικαλιστικές σου δραστηριότητες στη θύρα 13 πιάνουν τόπο και στην ετιτα μπράβο και σε ευχαριστώ για την έντονη προσπάθεια

Τελευταία επεξεργασία απο mantri την Κυρ Δεκ 03, 2006 10:43 am, επεξεργάστηκε 1 φορές συνολικά.

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Δεκ 03, 2006 10:41 am 
Συντονιστής

Εάν ο κύριος vik13 επιθυμεί μπορεί να με καταγγείλει ΕΠΩΝΥΜΩΣ στο φόρουμ ώστε να διαγραφώ.

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Δεκ 09, 2006 6:29 pm 
Συντονιστής

mantri mou δεν εχω καμια σχέση με διοικητικές υπηρεσίες ούτε με απασχολούν δεν ξέρω άααλοι απο εκεί που δουλεύεις...γιατί και εγώ εεεκεί δουλεύω. Ακου λοιπόν μια ιστορία για ένα μικρό αρνάκι, που όταν ήταν μικρό ήταν πολύ οργισμένο και στεναχωρημένο και έβριζε τα άλλα τα μεγαλύτερα αρνιά γιατί δεν το πέρνανε και αυτό στα ''παιχνίδια τους'' τώωωρα όμως μεγάλωσε και έγινε και σπουδαίο μέλος κάααπου, και έτσι τα άλλα τα παμπόνηρα αρνιά το πήρανε και αυτό στην παρέα τους. Και έτσι αυτό τα ξέχασε 'ολα και κάνουνε πλέον όλα μαζί παρέα και δεν υπάρχει κανέναααα πλέον πρόβλημααααα.....σου θυμίζει τίποτα η ιστοριούλα μικρό μοα μαντρί η θές να συνεχίσω?

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Δεκ 11, 2006 1:09 am 
Συντονιστής

ΚΥΡΙΕ mantri,

Η ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ MONTERSIA ME ΚΑΛΥΨΕ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ.

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ.ΑΡΚΕΤΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ.ΣΥΖΗΤΩΝΤΑΣ ΜΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΚΤΕΘΗΚΕΣ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ.ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ, ΑΝ ΔΕΙ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΣΟΥ.
ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΗΣΩ ΤΗΝ "ΜΑΝΤΕΨΙΑ " ΣΟΥ ΠΕΡΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΑΤΥΧΗ;ΑΣΤΟΧΗ;Η ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ;
ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΜΑΝΟΛΑΚΗ ΠΩΣ ΣΕ ΞΕΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ.ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΤΟ FORUM.ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΙΛΟΥΣΕΣ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟ ΚΡΥΒΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ .ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ ΟΠΩΣ ΕΣΥ(ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ Δ.Σ. ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΝΕ).ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΟΜΩΣ.ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΩΣ ΟΤΑΝ ΚΡΙΝΩ ΕΓΩ.ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΘΑ ΕΞΑΡΤΗΘΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΣΟΥ.

ΑΑΑ...ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΨΕΥΔΩΝΥΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΚΑΜΜΙΑ ΘΥΡΑ 13.Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙΣ.
ΝΑ ΣΥΜΜΟΡΦΩΘΕΙΣ ΘΕΛΩ....

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: ολα ανοικτα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Δεκ 11, 2006 5:02 pm 
Συντονιστής

Καλά μου παιδιά αυτό που λετε ξέρετε πολύ καλά ότι δεν είναι έτσι. Εάν με παρακολουθείται και με ξέρετε τότε θα ξέρετε και τις θέσεις μου ή τις διαφωνίες μου με τους κύκλους που αναφέρετε.
Καλό θα ήταν πριν πείτε κάτι να μπορείτε και να το στηρίξετε.
Θα μου κάνατε μεγάλη χάρη να γράψετε εδώ μέσα ανοικτά γι ότι με κατηγορείται.
Τεκμηριωμένα αλλά τέλος πάντων έστω και τις υπόνοιες σας πιο αναλυτικά για να σας απαντήσω πάλι δημόσια.
Έχω πολλές φορές επιχειρήσει να σας προκαλέσω όλους εδώ σε διάλογο αλλά δεν απαντάτε.

Ίσως αυτό που προκαλέσατε να είναι μια καλή ευκαιρία.

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τετ Δεκ 13, 2006 12:22 pm 
Συντονιστής

ΣΑΝ να μπευρδεύτηκες μαντρί, νευράκια-νευράκια... :o

Χωρίς σύνδεση
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
 Σελίδα 1 από 1 [ 15 δημοσιεύσεις ] 

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  

Ρέθυμνο HOTSoft.gr internet ιντερνετ δίκτυα τηλεπικοινωνίες ρέθυμνο κρήτη. κατασκευή φιλοξενία προώθηση ιστοσελίδων SEO. Δίκτυα δεδομένων ασύρματα ενσύρματα WiFi ρέθυμνο Δομημένη καλωδίωση αυτοματισμοί κτιρίων έξυπνο σπίτι μελέτη κατασκευή δικτύων ιστοσελίδων φιλοξενία. Rethymno Website design web page rethimno webpage hosting crete graphics design build website hosting server audio video radio streaming servers crete rethymno