Αρχική | Forum | Ιστοχώρος | Σύνδεσμοι | Επικοινωνία    
Κατηγορίες
Διοικητικό συμβούλιο
Δικαιολογητικά
Εργασιακά Θέματα
Αίτησης Εγγραφής Μέλους
Ενημέρωση & Ανακοινώσεις
Αρχείο ανακοινώσεων
Πολιτιστικά
Ενημερώσεις
Φωτογραφίες
Κοινωνικός Τουρισμός
Επικοινωνία
 
Τελευταία Νέα
 
Αρχική Σελίδα
Τρίτη, 16. Σεπτεμβρίου 2014


ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011

2011-10-27

Αθήνα, 26 Οκτωβρίου 2011         Αρ. Πρωτ: 1407

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011

Σήμερα Τετάρτη 26 Οκτωβρίου 2011, συνεδρίασε η εφορευτική επιτροπή που εξελέγη νομίμως στην Συνέλευση της 18ης Οκτωβρίου 2011, αποτελούμενη από τους:  Σαγιάκου Αντωνία του Ιωάννη, Δημοσθενιάδη Σπύρο του Εμμανουήλ και Μανδηλά Νικόλαο του Γεωργίου και, αφού παραλάβαμε εμπροθέσμως τις αιτήσεις υποψηφιοτήτων ή συνδυασμών για τις εκλογές της Ένωσης της 3ης και 4ης Νοεμβρίου 2011, ανακοινώνουμε τους συνδυασμούς και τα ονόματα των υποψηφίων αυτών:

ΕΝΙΑΙΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου (NOVA)
2. ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου (MEGA)
3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου (ANT1)
4. ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου (ALTER)
5. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου (ALPHA)
6. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ (EXTRA3)
7. ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του Ανδρέα (ALTER)
8. ΜΑΓΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λάμπρου (STAR)
9. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Χρήστου (STAR)
10. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σαράντη (ALTER)
11. ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ Κάρλος του Κάρλος (MEGA)
12. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Δημητρίου (STAR)
13. ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (ALTER)
14. ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Γεωργίου (MEGA)
15. ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Σεραφείμ (STAR)
16. ΤΣΟΥΚΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σταύρου (ALTER)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λυκούργου (STAR)
2. ΜΠΕΤΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη (ALTER)
3. ΣΙΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου (ANT1)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ
1. ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου (NOVA)
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Βασιλείου (STAR)
3. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη (ALPHA)
4. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ (EXTRA3)
5. ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου (ALTER)
6. ΣΙΔΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου (ANT1)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΣΠΕΡΤ
1. ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου (NOVA)
2. ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου (MEGA)
3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου (ANT1)
4. ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου (ALTER)
5. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου (ALPHA)
6. ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη (STAR)
7. ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Δημητρίου (STAR)
8. ΚΑΜΑΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλέξανδρου (STAR)
9. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ (EXTRA3)
10. ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου (ALTER)
11. ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του Ανδρέα (ALTER)
12. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Χρήστου (STAR)
13. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιάσονα (MEGA)
14. ΜΠΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Γεωργίου (ALTER)
15. ΜΠΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ηλία-Μιχαήλ (ALPHA)
16. ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ του Κάρλος (MEGA)
17. ΣΑΛΜΗΝ ΒΑΛΕΡΙΟΣ του Σεργκέϊ (ALTER)
18. ΣΙΜΑΤΟΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ του Γαβριήλ (STAR)
19. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Δημητρίου (STAR)
20. ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (ALTER)
21. ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Γεωργίου (MEGA)
22. ΤΣΟΥΚΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σταύρου (ALTER)
23. ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου (STAR)
24. ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου (ALTER)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑ
1. ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου (NOVA)
2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου (ANT1)
3. ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη (STAR)
4. ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Δημητρίου (STAR)
5. ΚΑΜΑΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλέξανδρου (STAR)
6. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ (EXTRA3)
7. ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του Ανδρέα (ALTER)
8. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Χρήστου (STAR)
9. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιάσονα (MEGA)
10. ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ του Κάρλος (MEGA)
11. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Δημητρίου (STAR)
12. ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (ALTER)
13. ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Γεωργίου (MEGA)

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. ΑΙΔΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Χαράλαμπου (ΕΧΤΡΑ3)
2. ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ του Ελευθερίου (MEGA)
3. ΓΚΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (902)
4. ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Βασιλείου (902)
5. ΓΡΥΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαράλαμπου (ANT1)
6. ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αντωνίου (MEGA)
7. ΘΕΛΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου (902)
8. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ιωάννη (902)
9. ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΣ του Κωνσταντίνου (EXTRA3)
10. ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Αθανασίου (STAR)
11. ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  του Στέφανου (MEGA)
12. ΚΟΥΡΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ηλία (902)
13. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Παναγιώτη (MEGA)
14. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Λάζαρου (MEGA)
15. ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Μιχαήλ (ALTER)
16. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημητρίου (902)
17. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Βάϊου (SKAI)
18. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του Χρήστου (ALPHA)
19. ΤΟΥΝΤΑ ΔΑΝΑΗ του Νικολάου (902)
20. ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου (902)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΔΑΝΑΛΗ ΧΡΙΣΗΙΣ του Γρηγορίου (902)
2. ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Απόστολου (MEGA)
3. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Παναγιώτη (902)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ
1. ΣΟΥΡΓΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Κωνσταντίνου (MEGA)
2. ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Κυριάκου (MEGA)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΣΠΕΡΤ
1. ΑΙΔΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Χαράλαμπου (EXTRA3)
2. ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Ελευθερίου (MEGA)
3. ΓΚΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (902)
4. ΓΡΥΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Χαράλαμπου (ANT1)
5. ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αντωνίου (MEGA)
6. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ιωάννη (902)
7. ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΣ του Κωνσταντίνου (EXTRA3)
8. ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Αθανασίου (STAR)
9. ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Στέφανου (MEGA)
10. ΚΟΥΡΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ηλία (902)
11. ΚΟΨΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Χρήστου (902)
12. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Παναγιώτη (MEGA)
13. ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Απόστολου (MEGA)
14. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Λάζαρου (MEGA)
15. ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Μιχαήλ (ALTER)
16. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημητρίου (902)
17. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Βάϊου (SKAI)
18. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του Χρήστου (ALPHA)
19. ΤΟΥΝΤΑ ΔΑΝΑΗ του Νικολάου (902)
20. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Παναγιώτη (902)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑ
1. ΑΙΔΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Χαράλαμπου (EXTRA3)
2. ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Ελευθερίου (MEGA)
3. ΓΚΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (902)
4. ΓΡΥΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Χαράλαμπου (ANT1)
5. ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αντωνίου (MEGA)
6. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ιωάννη (902)
7. ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΣ του Κωνσταντίνου (EXTRA3)
8. ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Αθανασίου (STAR)
9. ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Στέφανου (MEGA)
10. ΚΟΥΡΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ηλία (902)
11. ΚΟΨΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Χρήστου (902)
12. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Παναγιώτη (MEGA)
13. ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Απόστολου (MEGA)
14. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Λάζαρου (MEGA)
15. ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Μιχαήλ (ALTER)
16. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημητρίου (902)
17. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Βάϊου (SKAI)
18. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του Χρήστου (ALPHA)
19. ΤΟΥΝΤΑ ΔΑΝΑΗ του Νικολάου (902)
20. ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου (902)
21. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Παναγιώτη (902)

Υπενθυμίζουμε ότι την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου 2011  και την Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2011, θα διεξαχθούν οι εκλογές στην ΕΡΤ, Μεσογείων 136 και Κατεχάκη από τις 09.00 το πρωί και μέχρι τις 21.00 το βράδυ.

Κάθε οικονομικά τακτοποιημένο μέλος ψηφίζει με την επίδειξη της ταυτότητας της Ένωσης ή της Αστυνομικής ταυτότητας και την επίδειξη του βιβλιαρίου Υγείας.

Καλούμε όλα τα μέλη της Ένωσης να συμμετάσχουμε μαζικά στις Εκλογές.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Αντωνία Σαγιάκου     

Σπύρος Δημοσθενιάδης           

Νίκος Μανδηλάς

Άλλες Ενώσεις
Πολιτιστικά και άλλα.

  Ένωση Τεχνικών Ιδιωτικής Τηλεόρασης Βόρειας Ελλάδας

  Σύλλογος Τεχνικών Τηλεόρασης Ν.Δ. Ελλάδας

  Ένωση Τεχνικών Ιδιωτικής Τηλεόρασης Κρήτης

  Ένωση Τεχνικών Ελληνικής Ραδιοφωνίας