Αρχική | Forum | Ιστοχώρος | Σύνδεσμοι | Επικοινωνία    
Κατηγορίες
Διοικητικό συμβούλιο
Δικαιολογητικά
Εργασιακά Θέματα
Αίτησης Εγγραφής Μέλους
Ενημέρωση & Ανακοινώσεις
Αρχείο ανακοινώσεων
Πολιτιστικά
Ενημερώσεις
Φωτογραφίες
Κοινωνικός Τουρισμός
Επικοινωνία
 
Τελευταία Νέα
 
Αρχική Σελίδα
Τετάρτη, 30. Ιουλίου 2014


ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ 2011

2011-11-05

Αθήνα, 5 Νοεμβρίου 2011
Αριθ. Πρωτ:  1423

ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΠΡΑΚΤΙΚΟΥ ΕΚΛΟΓΩΝ 2011

«…..  Με βάση το τηρηθέν Πρωτόκολλο ψηφοφορίας
Α)  για την εκλογή Διοικητικού Συμβουλίου βρέθηκαν 455 φάκελοι, δηλαδή όσοι και οι ψηφίσαντες εκ των οποίων 430 έγκυρα, 19 άκυρα και 6 λευκά.
Β)  για την εκλογή Ελεγκτικής Επιτροπής βρέθηκαν 451 φάκελοι, εκ των οποίων 401 έγκυρα, 6 άκυρα, και 45 λευκά.
Γ)  για την εκλογή Γραμματείας Πολιτιστικού βρέθηκαν 452 φάκελοι, εκ των οποίων 406 έγκυρα, 6 άκυρα και 40 λευκά.
Δ)  για την εκλογή Αντιπροσώπων στην Π Ο Σ Π Ε Ρ Τ βρέθηκαν 455 φάκελοι, δηλαδή όσοι και οι ψηφίσαντες, εκ των οποίων 438 έγκυρα, 11 άκυρα και 6 λευκά.
Ε)  για την εκλογή Αντιπροσώπων στο Ε Κ Α βρέθηκαν 453 φάκελοι, εκ των οποίων 434 έγκυρα, 9 άκυρα και 10 λευκά.
ΣΤ) για την εκλογή εργασιακών εκπροσώπων βρέθηκαν 425 φάκελοι
Ήτοι:  για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό ALPHA, 56 φάκελοι
 για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό ΑΝΤ1, 30 φάκελοι
 για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό STAR, 104 φάκελοι
 για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό 902, 15 φάκελοι
 για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό MEGA, 49 φάκελοι
 για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό ALTER, 126 φάκελοι
 για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό EXTRA 3, 8 φάκελοι
 για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό NOVA-FORTHNET, 5 φάκελοι
βρέθηκαν επίσης 32 άκυρα και 0 λευκά.

Αφού έγινε η καταμέτρηση των ψηφοδελτίων έλαβαν:
ΕΝΙΑΙΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
Για το Διοικητικό Συμβούλιο 331 ψήφους
Για την Ελεγκτική Επιτροπή 324 ψήφους
Για την Γραμματεία Πολιτιστικού 320 ψήφους
Για την αντιπροσώπευση στην ΠΟΣΠΕΡΤ 351 ψήφους
Για την αντιπροσώπευση στο ΕΚΑ 341 ψήφους
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
Για το Διοικητικό Συμβούλιο 99 ψήφους
Για την Ελεγκτική Επιτροπή 77 ψήφους
Για την Γραμματεία Πολιτιστικού 86 ψήφους
Για την αντιπροσώπευση στην ΠΟΣΠΕΡΤ 87 ψήφους
Για την αντιπροσώπευση στο ΕΚΑ 93 ψήφους

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΙΑΙΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    11
ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   135
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  168
ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  89
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    122
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ    23
ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ    243
ΜΑΓΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   84
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   196
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  92
ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ 33
ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   216
ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣ    222
ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ    89
ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ   79
ΤΣΟΥΚΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  101

ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΑΙΔΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   10
ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ  38
ΓΚΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   14
ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ  16
ΓΡΥΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   8
ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  60
ΘΕΛΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   9
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   12
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΣ   9
ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   6
ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  35
ΚΟΥΡΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  12
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   28
ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ   67
ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   18
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  24
ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ   16
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   3
ΤΟΥΝΤΑ ΔΑΝΑΗ    19
ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  12

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Από ΤΟΝ ΕΝΙΑΙΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   231
ΜΠΕΤΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   152
ΣΙΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   155

Από ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΔΑΝΑΛΗ ΒΡΙΣΗΙΣ    39
ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   36
ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ  25

Για ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ
Από ΕΝΙΑΙΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   7
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 148
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   23
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ    25
ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  85
ΣΙΔΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   12
Από ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΣΟΥΡΓΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  46
ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  33

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΣΠΕΡΤ
Από ΕΝΙΑΙΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   92
ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   134
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  105
ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  90
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    174
ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   88
ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   236
ΚΑΜΑΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  86
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ    39
ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ  79
ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ    229
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   173
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   115
ΜΠΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   103
ΜΠΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   149
ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ 34
ΣΑΛΜΗΝ ΒΑΛΕΡΙΟΣ   82
ΣΙΜΑΤΟΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ   80
ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   229
ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   221
ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ    70
ΤΣΟΥΚΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  93
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  108
ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   95
Από ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΑΙΔΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   13
ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ  30
ΓΚΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   15
ΓΡΥΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   14
ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  59
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  12
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΣ   11
ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   8
ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  16
ΚΟΥΡΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  17
ΚΟΨΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   14
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   22
ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   31
ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ   62
ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   16
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  36
ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ   26
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   5
ΤΟΥΝΤΑ ΔΑΝΑΗ    18
ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ  16

ΓΙΑ ΤΟ Ε.Κ.Α.
Από ΕΝΙΑΙΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   9
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  45
ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   92
ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   254
ΚΑΜΑΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  88
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ    10
ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ    165
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ   169
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   52
ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ 25
ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   214
ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   148
ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ    67


Από ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΑΪΔΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   10
ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ  28
ΓΚΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   11
ΓΡΥΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   5
ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  52
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  5
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΣ   6
ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   3
ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  24
ΚΟΥΡΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  9
ΚΟΨΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   8
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   20
ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   23
ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ   60
ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   11
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  18
ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ   11
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ   4
ΤΟΥΝΤΑ ΔΑΝΑΗ    9
ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  4
ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ  8

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ
ALPHA
ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  13
ΚΑΡΤΕΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   12
ΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    31

ΑΝΤ1
ΓΡΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   7
ΚΟΤΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    21

STAR
ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   32

902
ΚΟΨΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   9

MEGA
ΞΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   32

ALTER
ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   89

EXTRA 3
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ    5

NOVA-FORTHNET
ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   3

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (9 έδρες) εκλέγονται:
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ
2. ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
9. ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. ΤΣΟΥΚΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3. ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4. ΤΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΜΑΓΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
7. ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ
8. ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
9. ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ (έδρες 3)
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΣΙΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3. ΔΑΝΑΛΗ ΒΡΙΣΗΙΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. ΜΠΕΤΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2. ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ (έδρα 1) εκλέγεται:
ΤΑΚΤΙΚΗ:
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΙΚΟΣ:
ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΣΠΕΡΤ (έδρες 19) εκλέγονται:
ΤΑΚΤΙΚΟΙ:
1. ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2. ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ
3. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
7. ΜΠΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8. ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10. ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
11. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12. ΜΠΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13. ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
14. ΤΣΟΥΚΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15. ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
17. ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
19. ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3. ΚΑΜΑΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΣΑΛΜΗΝ ΒΑΛΕΡΙΟΣ
5. ΣΙΜΑΤΟΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ
6. ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7. ΤΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ
9. ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ
10. ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
11. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13. ΤΟΥΝΤΑ ΔΑΝΑΗ

ΓΙΑ ΤΟ Ε.Κ.Α. (έδρες 6) εκλέγονται:
ΤΑΚΤΙΚΟΙ:
1. ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
4. ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ
5. ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
1. ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2. ΚΑΜΑΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
4. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:
ALPHA:    ΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤ1:   ΚΟΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
STAR:   ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
902:    ΚΟΨΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
MEGA:   ΞΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ALTER:   ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
EXTRA 3:  ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ
NOVA FORTHNET: ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Σημειώνεται ότι η εκλογή διεξήχθη ομαλά.
Το παρόν πρακτικό αφού διαβάστηκε και βεβαιώθηκε υπογράφηκε από την Εφορευτική Επιτροπή.

H ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΑΓΙΑΚΟΥ

ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΙΑΔΗΣ

ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΣ

Άλλες Ενώσεις
Πολιτιστικά και άλλα.

  Ένωση Τεχνικών Ιδιωτικής Τηλεόρασης Βόρειας Ελλάδας

  Σύλλογος Τεχνικών Τηλεόρασης Ν.Δ. Ελλάδας

  Ένωση Τεχνικών Ιδιωτικής Τηλεόρασης Κρήτης

  Ένωση Τεχνικών Ελληνικής Ραδιοφωνίας