Ένας λαός που εκλέγει διεφθαρμένους, κλέφτες, προδότες και απατεώνες, δεν είναι θύμα - είναι συνεργός του.

George Orwell

Οκτώβριος 2011

ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 - ΚΥΒΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Αθήνα, 31 Οκτωβρίου  2011                                                                                  Αρ. Πρωτ: 1416

ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΗΣ

Σας ενημερώνουμε ότι οι εκλογές μας της 3ης και 4ης Νοεμβρίου 2011 από ώρα 09.00 το πρωί μέχρι και ώρα 21.00 το βράδυ, θα διεξαχθούν στον συνεδριακό χώρο του ΚΥ.ΒΕ. Περιστερίου (Εθν. Μακαρίου 1 & Κηφισού, Γέφυρα Κολοκυνθού).

Κάθε οικονομικά τακτοποιημένο μέλος ψηφίζει με την επίδειξη της ταυτότητας της Ένωσης ή της Αστυνομικής ταυτότητας και την επίδειξη του βιβλιαρίου υγείας.
Καλούμε όλα τα μέλη της Ένωσης να συμμετάσχουμε μαζικά στης εκλογές.

για την ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

περισσότερα

ΣΤΑΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ALTER ΓΙΑ 27, 28 ΚΑΙ 31/10

... για σήμερα Πέμπτη 27 Οκτωβρίου 2011, 6ωρη στάση εργασίας από ώρα 18.00 της Πέμπτης 27 Οκτωβρίου 2011 έως ώρα 24.00 της ίδιας μέρας (Πέμπτη 27 Οκτωβρίου 2011), για την Παρασκευή 28 Οκτωβρίου, 6ωρη στάση εργασίας από ώρα 18.00 της Παρασκευής 28 Οκτωβρίου 2011 έως ώρα 24.00 της ίδιας μέρας (Παρασκευή 28 Οκτωβρίου 2011) και για την Δευτέρα 31 Οκτωβρίου 2011 στάση εργασίας από ώρα 10.00 της Δευτέρας 31 Οκτωβρίου μέχρι ώρα 15.30 της ίδιας μέρας (Δευτέρα 31 Οκτωβρίου 2011) για τους τεχνικούς που εργάζονται στον τηλεοπτικό σταθμό ALTER.

ΜΕ ΑΙΤΗΜΑ

Την άμεση καταβολή – εξόφληση των δεδουλευμένων που οφείλονται στους τεχνικούς του σταθμού.

για το ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

περισσότερα

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011

Αθήνα, 26 Οκτωβρίου 2011         Αρ. Πρωτ: 1407

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011

Σήμερα Τετάρτη 26 Οκτωβρίου 2011, συνεδρίασε η εφορευτική επιτροπή που εξελέγη νομίμως στην Συνέλευση της 18ης Οκτωβρίου 2011, αποτελούμενη από τους:  Σαγιάκου Αντωνία του Ιωάννη, Δημοσθενιάδη Σπύρο του Εμμανουήλ και Μανδηλά Νικόλαο του Γεωργίου και, αφού παραλάβαμε εμπροθέσμως τις αιτήσεις υποψηφιοτήτων ή συνδυασμών για τις εκλογές της Ένωσης της 3ης και 4ης Νοεμβρίου 2011, ανακοινώνουμε τους συνδυασμούς και τα ονόματα των υποψηφίων αυτών:

ΕΝΙΑΙΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου (NOVA)
2. ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου (MEGA)
3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου (ANT1)
4. ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου (ALTER)
5. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου (ALPHA)
6. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ (EXTRA3)
7. ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του Ανδρέα (ALTER)
8. ΜΑΓΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λάμπρου (STAR)
9. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Χρήστου (STAR)
10. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Σαράντη (ALTER)
11. ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ Κάρλος του Κάρλος (MEGA)
12. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Δημητρίου (STAR)
13. ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (ALTER)
14. ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Γεωργίου (MEGA)
15. ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Σεραφείμ (STAR)
16. ΤΣΟΥΚΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σταύρου (ALTER)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λυκούργου (STAR)
2. ΜΠΕΤΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη (ALTER)
3. ΣΙΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου (ANT1)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ
1. ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου (NOVA)
2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Βασιλείου (STAR)
3. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη (ALPHA)
4. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ (EXTRA3)
5. ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου (ALTER)
6. ΣΙΔΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου (ANT1)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΣΠΕΡΤ
1. ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου (NOVA)
2. ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου (MEGA)
3. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου (ANT1)
4. ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου (ALTER)
5. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου (ALPHA)
6. ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη (STAR)
7. ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Δημητρίου (STAR)
8. ΚΑΜΑΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλέξανδρου (STAR)
9. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ (EXTRA3)
10. ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου (ALTER)
11. ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του Ανδρέα (ALTER)
12. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Χρήστου (STAR)
13. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιάσονα (MEGA)
14. ΜΠΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Γεωργίου (ALTER)
15. ΜΠΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ηλία-Μιχαήλ (ALPHA)
16. ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ του Κάρλος (MEGA)
17. ΣΑΛΜΗΝ ΒΑΛΕΡΙΟΣ του Σεργκέϊ (ALTER)
18. ΣΙΜΑΤΟΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ του Γαβριήλ (STAR)
19. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Δημητρίου (STAR)
20. ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (ALTER)
21. ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Γεωργίου (MEGA)
22. ΤΣΟΥΚΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σταύρου (ALTER)
23. ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου (STAR)
24. ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου (ALTER)


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑ
1. ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου (NOVA)
2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου (ANT1)
3. ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη (STAR)
4. ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Δημητρίου (STAR)
5. ΚΑΜΑΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλέξανδρου (STAR)
6. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ (EXTRA3)
7. ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του Ανδρέα (ALTER)
8. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του Χρήστου (STAR)
9. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιάσονα (MEGA)
10. ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ του Κάρλος (MEGA)
11. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Δημητρίου (STAR)
12. ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη (ALTER)
13. ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Γεωργίου (MEGA)

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
1. ΑΙΔΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Χαράλαμπου (ΕΧΤΡΑ3)
2. ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ του Ελευθερίου (MEGA)
3. ΓΚΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (902)
4. ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του Βασιλείου (902)
5. ΓΡΥΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαράλαμπου (ANT1)
6. ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αντωνίου (MEGA)
7. ΘΕΛΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου (902)
8. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ιωάννη (902)
9. ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΣ του Κωνσταντίνου (EXTRA3)
10. ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Αθανασίου (STAR)
11. ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  του Στέφανου (MEGA)
12. ΚΟΥΡΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ηλία (902)
13. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Παναγιώτη (MEGA)
14. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Λάζαρου (MEGA)
15. ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Μιχαήλ (ALTER)
16. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημητρίου (902)
17. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Βάϊου (SKAI)
18. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του Χρήστου (ALPHA)
19. ΤΟΥΝΤΑ ΔΑΝΑΗ του Νικολάου (902)
20. ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου (902)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΔΑΝΑΛΗ ΧΡΙΣΗΙΣ του Γρηγορίου (902)
2. ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Απόστολου (MEGA)
3. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Παναγιώτη (902)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ
1. ΣΟΥΡΓΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Κωνσταντίνου (MEGA)
2. ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ του Κυριάκου (MEGA)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΣΠΕΡΤ
1. ΑΙΔΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Χαράλαμπου (EXTRA3)
2. ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Ελευθερίου (MEGA)
3. ΓΚΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (902)
4. ΓΡΥΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Χαράλαμπου (ANT1)
5. ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αντωνίου (MEGA)
6. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ιωάννη (902)
7. ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΣ του Κωνσταντίνου (EXTRA3)
8. ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Αθανασίου (STAR)
9. ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Στέφανου (MEGA)
10. ΚΟΥΡΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ηλία (902)
11. ΚΟΨΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Χρήστου (902)
12. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Παναγιώτη (MEGA)
13. ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Απόστολου (MEGA)
14. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Λάζαρου (MEGA)
15. ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Μιχαήλ (ALTER)
16. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημητρίου (902)
17. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Βάϊου (SKAI)
18. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του Χρήστου (ALPHA)
19. ΤΟΥΝΤΑ ΔΑΝΑΗ του Νικολάου (902)
20. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Παναγιώτη (902)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΑ
1. ΑΙΔΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Χαράλαμπου (EXTRA3)
2. ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του Ελευθερίου (MEGA)
3. ΓΚΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου (902)
4. ΓΡΥΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Χαράλαμπου (ANT1)
5. ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Αντωνίου (MEGA)
6. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του Ιωάννη (902)
7. ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΣ του Κωνσταντίνου (EXTRA3)
8. ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του Αθανασίου (STAR)
9. ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Στέφανου (MEGA)
10. ΚΟΥΡΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ηλία (902)
11. ΚΟΨΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Χρήστου (902)
12. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Παναγιώτη (MEGA)
13. ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Απόστολου (MEGA)
14. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Λάζαρου (MEGA)
15. ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Μιχαήλ (ALTER)
16. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Δημητρίου (902)
17. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ του Βάϊου (SKAI)
18. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του Χρήστου (ALPHA)
19. ΤΟΥΝΤΑ ΔΑΝΑΗ του Νικολάου (902)
20. ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου (902)
21. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του Παναγιώτη (902)

Υπενθυμίζουμε ότι την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου 2011  και την Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2011, θα διεξαχθούν οι εκλογές στην ΕΡΤ, Μεσογείων 136 και Κατεχάκη από τις 09.00 το πρωί και μέχρι τις 21.00 το βράδυ.

Κάθε οικονομικά τακτοποιημένο μέλος ψηφίζει με την επίδειξη της ταυτότητας της Ένωσης ή της Αστυνομικής ταυτότητας και την επίδειξη του βιβλιαρίου Υγείας.

Καλούμε όλα τα μέλη της Ένωσης να συμμετάσχουμε μαζικά στις Εκλογές.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Αντωνία Σαγιάκου     

Σπύρος Δημοσθενιάδης           

Νίκος Μανδηλάς

περισσότερα

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΟΝ Τ/Σ ALPHA

Αθήνα, 26 Οκτωβρίου 2011         Αρ. Πρωτ: 1408

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 ΣΤΟΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ALPHA

Σήμερα Τετάρτη 26 Οκτωβρίου 2011, συνεδρίασε η εφορευτική επιτροπή που εξελέγη νομίμως στην Συνέλευση της 18ης Οκτωβρίου 2011, αποτελούμενη από τους:  Σαγιάκου Αντωνία του Ιωάννη, Δημοσθενιάδη Σπύρο του Εμμανουήλ και Μανδηλά Νικόλαο του Γεωργίου και, αφού παραλάβαμε εμπροθέσμως τις αιτήσεις υποψηφιοτήτων για εργασιακούς εκπροσώπους στον τηλεοπτικό σταθμό ALPHA, για τις εκλογές της Ένωσης της 3ης και 4ης Νοεμβρίου 2011, ανακοινώνουμε τις υποψηφιότητες:

1. ΚΑΡΤΕΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Αθανασίου
2. ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου
3. ΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου


Υπενθυμίζουμε ότι την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου 2011  και την Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2011, θα διεξαχθούν οι εκλογές στην ΕΡΤ, Μεσογείων 136 και Κατεχάκη από τις 09.00 το πρωί και μέχρι τις 21.00 το βράδυ.

Κάθε οικονομικά τακτοποιημένο μέλος ψηφίζει με την επίδειξη της ταυτότητας της Ένωσης ή της Αστυνομικής ταυτότητας και την επίδειξη του βιβλιαρίου Υγείας.

Καλούμε όλα τα μέλη της Ένωσης να συμμετάσχουμε μαζικά στις Εκλογές.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Αντωνία Σαγιάκου     

Σπύρος Δημοσθενιάδης           

Νίκος Μανδηλάς

περισσότερα

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΟΝ Τ/Σ ΑΝΤ1

Αθήνα, 26 Οκτωβρίου 2011         Αρ. Πρωτ: 1409

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 ΣΤΟΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ANT1

Σήμερα Τετάρτη 26 Οκτωβρίου 2011, συνεδρίασε η εφορευτική επιτροπή που εξελέγη νομίμως στην Συνέλευση της 18ης Οκτωβρίου 2011, αποτελούμενη από τους:  Σαγιάκου Αντωνία του Ιωάννη, Δημοσθενιάδη Σπύρο του Εμμανουήλ και Μανδηλά Νικόλαο του Γεωργίου και, αφού παραλάβαμε εμπροθέσμως τις αιτήσεις υποψηφιοτήτων για εργασιακούς εκπροσώπους στον τηλεοπτικό σταθμό ANT1, για τις εκλογές της Ένωσης της 3ης και 4ης Νοεμβρίου 2011, ανακοινώνουμε τις υποψηφιότητες:

1. ΚΟΤΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ του Ανδρέα
2. ΓΡΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του Νικολάου

Υπενθυμίζουμε ότι την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου 2011  και την Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2011, θα διεξαχθούν οι εκλογές στην ΕΡΤ, Μεσογείων 136 και Κατεχάκη από τις 09.00 το πρωί και μέχρι τις 21.00 το βράδυ.

Κάθε οικονομικά τακτοποιημένο μέλος ψηφίζει με την επίδειξη της ταυτότητας της Ένωσης ή της Αστυνομικής ταυτότητας και την επίδειξη του βιβλιαρίου Υγείας.

Καλούμε όλα τα μέλη της Ένωσης να συμμετάσχουμε μαζικά στις Εκλογές.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Αντωνία Σαγιάκου     

Σπύρος Δημοσθενιάδης           

Νίκος Μανδηλάς


περισσότερα

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΟΝ Τ/Σ ALTER

Αθήνα, 26 Οκτωβρίου 2011         Αρ. Πρωτ: 1410

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 ΣΤΟΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ALTER

Σήμερα Τετάρτη 26 Οκτωβρίου 2011, συνεδρίασε η εφορευτική επιτροπή που εξελέγη νομίμως στην Συνέλευση της 18ης Οκτωβρίου 2011, αποτελούμενη από τους:  Σαγιάκου Αντωνία του Ιωάννη, Δημοσθενιάδη Σπύρο του Εμμανουήλ και Μανδηλά Νικόλαο του Γεωργίου και, αφού παραλάβαμε εμπροθέσμως τις αιτήσεις υποψηφιοτήτων για εργασιακούς εκπροσώπους στον τηλεοπτικό σταθμό ALTER, για τις εκλογές της Ένωσης της 3ης και 4ης Νοεμβρίου 2011, ανακοινώνουμε τις υποψηφιότητες:

1. ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου

Υπενθυμίζουμε ότι την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου 2011  και την Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2011, θα διεξαχθούν οι εκλογές στην ΕΡΤ, Μεσογείων 136 και Κατεχάκη από τις 09.00 το πρωί και μέχρι τις 21.00 το βράδυ.

Κάθε οικονομικά τακτοποιημένο μέλος ψηφίζει με την επίδειξη της ταυτότητας της Ένωσης ή της Αστυνομικής ταυτότητας και την επίδειξη του βιβλιαρίου Υγείας.

Καλούμε όλα τα μέλη της Ένωσης να συμμετάσχουμε μαζικά στις Εκλογές.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Αντωνία Σαγιάκου     

Σπύρος Δημοσθενιάδης           

Νίκος Μανδηλάς

περισσότερα

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΟΝ Τ/Σ NOVA

Αθήνα, 26 Οκτωβρίου 2011         Αρ. Πρωτ: 1411

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 ΣΤΟΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ NOVA

Σήμερα Τετάρτη 26 Οκτωβρίου 2011, συνεδρίασε η εφορευτική επιτροπή που εξελέγη νομίμως στην Συνέλευση της 18ης Οκτωβρίου 2011, αποτελούμενη από τους:  Σαγιάκου Αντωνία του Ιωάννη, Δημοσθενιάδη Σπύρο του Εμμανουήλ και Μανδηλά Νικόλαο του Γεωργίου και, αφού παραλάβαμε εμπροθέσμως τις αιτήσεις υποψηφιοτήτων για εργασιακούς εκπροσώπους στον τηλεοπτικό σταθμό NOVA, για τις εκλογές της Ένωσης της 3ης και 4ης Νοεμβρίου 2011, ανακοινώνουμε τις υποψηφιότητες:

1. ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

Υπενθυμίζουμε ότι την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου 2011  και την Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2011, θα διεξαχθούν οι εκλογές στην ΕΡΤ, Μεσογείων 136 και Κατεχάκη από τις 09.00 το πρωί και μέχρι τις 21.00 το βράδυ.

Κάθε οικονομικά τακτοποιημένο μέλος ψηφίζει με την επίδειξη της ταυτότητας της Ένωσης ή της Αστυνομικής ταυτότητας και την επίδειξη του βιβλιαρίου Υγείας.

Καλούμε όλα τα μέλη της Ένωσης να συμμετάσχουμε μαζικά στις Εκλογές.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Αντωνία Σαγιάκου     

Σπύρος Δημοσθενιάδης           

Νίκος Μανδηλάς

περισσότερα

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΟΝ Τ/Σ EXTRA3

Αθήνα, 26 Οκτωβρίου 2011         Αρ. Πρωτ: 1412

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 ΣΤΟΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ EXTRA3

Σήμερα Τετάρτη 26 Οκτωβρίου 2011, συνεδρίασε η εφορευτική επιτροπή που εξελέγη νομίμως στην Συνέλευση της 18ης Οκτωβρίου 2011, αποτελούμενη από τους:  Σαγιάκου Αντωνία του Ιωάννη, Δημοσθενιάδη Σπύρο του Εμμανουήλ και Μανδηλά Νικόλαο του Γεωργίου και, αφού παραλάβαμε εμπροθέσμως τις αιτήσεις υποψηφιοτήτων για εργασιακούς εκπροσώπους στον τηλεοπτικό σταθμό EXTRA3, για τις εκλογές της Ένωσης της 3ης και 4ης Νοεμβρίου 2011, ανακοινώνουμε τις υποψηφιότητες:

1. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του Εμμανουήλ

Υπενθυμίζουμε ότι την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου 2011  και την Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2011, θα διεξαχθούν οι εκλογές στην ΕΡΤ, Μεσογείων 136 και Κατεχάκη από τις 09.00 το πρωί και μέχρι τις 21.00 το βράδυ.

Κάθε οικονομικά τακτοποιημένο μέλος ψηφίζει με την επίδειξη της ταυτότητας της Ένωσης ή της Αστυνομικής ταυτότητας και την επίδειξη του βιβλιαρίου Υγείας.

Καλούμε όλα τα μέλη της Ένωσης να συμμετάσχουμε μαζικά στις Εκλογές.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Αντωνία Σαγιάκου     

Σπύρος Δημοσθενιάδης           

Νίκος Μανδηλάς

 

περισσότερα

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΟΝ Τ/Σ STAR

Αθήνα, 26 Οκτωβρίου 2011         Αρ. Πρωτ: 1413

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 ΣΤΟΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ STAR

Σήμερα Τετάρτη 26 Οκτωβρίου 2011, συνεδρίασε η εφορευτική επιτροπή που εξελέγη νομίμως στην Συνέλευση της 18ης Οκτωβρίου 2011, αποτελούμενη από τους:  Σαγιάκου Αντωνία του Ιωάννη, Δημοσθενιάδη Σπύρο του Εμμανουήλ και Μανδηλά Νικόλαο του Γεωργίου και, αφού παραλάβαμε εμπροθέσμως τις αιτήσεις υποψηφιοτήτων για εργασιακούς εκπροσώπους στον τηλεοπτικό σταθμό STAR για τις εκλογές της Ένωσης της 3ης και 4ης Νοεμβρίου 2011, ανακοινώνουμε τις υποψηφιότητες:

1. ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ιωάννη

Υπενθυμίζουμε ότι την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου 2011  και την Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2011, θα διεξαχθούν οι εκλογές στην ΕΡΤ, Μεσογείων 136 και Κατεχάκη από τις 09.00 το πρωί και μέχρι τις 21.00 το βράδυ.

Κάθε οικονομικά τακτοποιημένο μέλος ψηφίζει με την επίδειξη της ταυτότητας της Ένωσης ή της Αστυνομικής ταυτότητας και την επίδειξη του βιβλιαρίου Υγείας.

Καλούμε όλα τα μέλη της Ένωσης να συμμετάσχουμε μαζικά στις Εκλογές.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Αντωνία Σαγιάκου     

Σπύρος Δημοσθενιάδης           

Νίκος Μανδηλάς

 

περισσότερα

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΟΝ Τ/Σ MEGA

Αθήνα, 26 Οκτωβρίου 2011         Αρ. Πρωτ: 1414

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 ΣΤΟΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ MEGA

Σήμερα Τετάρτη 26 Οκτωβρίου 2011, συνεδρίασε η εφορευτική επιτροπή που εξελέγη νομίμως στην Συνέλευση της 18ης Οκτωβρίου 2011, αποτελούμενη από τους:  Σαγιάκου Αντωνία του Ιωάννη, Δημοσθενιάδη Σπύρο του Εμμανουήλ και Μανδηλά Νικόλαο του Γεωργίου και, αφού παραλάβαμε εμπροθέσμως τις αιτήσεις υποψηφιοτήτων για εργασιακούς εκπροσώπους στον τηλεοπτικό σταθμό MEGA για τις εκλογές της Ένωσης της 3ης και 4ης Νοεμβρίου 2011, ανακοινώνουμε τις υποψηφιότητες:

1. ΞΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Διονυσίου

Υπενθυμίζουμε ότι την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου 2011  και την Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2011, θα διεξαχθούν οι εκλογές στην ΕΡΤ, Μεσογείων 136 και Κατεχάκη από τις 09.00 το πρωί και μέχρι τις 21.00 το βράδυ.

Κάθε οικονομικά τακτοποιημένο μέλος ψηφίζει με την επίδειξη της ταυτότητας της Ένωσης ή της Αστυνομικής ταυτότητας και την επίδειξη του βιβλιαρίου Υγείας.

Καλούμε όλα τα μέλη της Ένωσης να συμμετάσχουμε μαζικά στις Εκλογές.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Αντωνία Σαγιάκου     

Σπύρος Δημοσθενιάδης           

Νίκος Μανδηλάς

 

περισσότερα

ΑΝΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΟΝ Τ/Σ 902

Αθήνα, 26 Οκτωβρίου 2011         Αρ. Πρωτ: 1415

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΝΑΚΗΡΥΞΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2011 ΣΤΟΝ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ 902

Σήμερα Τετάρτη 26 Οκτωβρίου 2011, συνεδρίασε η εφορευτική επιτροπή που εξελέγη νομίμως στην Συνέλευση της 18ης Οκτωβρίου 2011, αποτελούμενη από τους:  Σαγιάκου Αντωνία του Ιωάννη, Δημοσθενιάδη Σπύρο του Εμμανουήλ και Μανδηλά Νικόλαο του Γεωργίου και, αφού παραλάβαμε εμπροθέσμως τις αιτήσεις υποψηφιοτήτων για εργασιακούς εκπροσώπους στον τηλεοπτικό σταθμό 902 για τις εκλογές της Ένωσης της 3ης και 4ης Νοεμβρίου 2011, ανακοινώνουμε τις υποψηφιότητες:

1. ΚΟΨΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Χρήστου

Υπενθυμίζουμε ότι την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου 2011  και την Παρασκευή 4 Νοεμβρίου 2011, θα διεξαχθούν οι εκλογές στην ΕΡΤ, Μεσογείων 136 και Κατεχάκη από τις 09.00 το πρωί και μέχρι τις 21.00 το βράδυ.

Κάθε οικονομικά τακτοποιημένο μέλος ψηφίζει με την επίδειξη της ταυτότητας της Ένωσης ή της Αστυνομικής ταυτότητας και την επίδειξη του βιβλιαρίου Υγείας.

Καλούμε όλα τα μέλη της Ένωσης να συμμετάσχουμε μαζικά στις Εκλογές.

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Αντωνία Σαγιάκου     

Σπύρος Δημοσθενιάδης 

Νίκος Μανδηλάς

περισσότερα

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ

Αθήνα, 21 Οκτωβρίου  2011
                                                                                                                                                     Αρ. πρωτ:  1405

Προς: Όλα τα μέλη της Ένωσης

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ

Συναδέλφισσες, Συνάδελφοι,
Η Γενική Συνέλευση της Ε.Τ.Ι.Τ.Α. που έγινε στις 18/10/2011 Αποφάσισε:
 1. Την εκλογή της εφορευτικής επιτροπής η οποία θα διενεργήσει τις αρχαιρεσίες για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου, Ελεγκτικής Επιτροπής, Γραμματέα Πολιτιστικού και Αντιπροσώπων για την ΠΟΣΠΕΡΤ και το ΕΚΑ.
2. Η Εφορευτική Επιτροπή που εκλέχτηκε από την Γενική Συνέλευση ενώπιον του Δικαστικού Αντιπροσώπου είναι :

ΤΑΚΤΙΚΟΙ
ΤΟΝΙΑ ΣΑΓΙΑΚΟΥ
ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΙΑΔΗΣ
ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΣ

Έπειτα από τα παραπάνω η Εφορευτική Επιτροπή συνεδρίασε στις 19/10/2011 και αποφάσισε ομόφωνα:

Προκηρύσσει αρχαιρεσίες και ορίζει ως ημερομηνία εκλογών για την ανάδειξη νέας Διοίκησης του Σωματείου μας, Ελεγκτικής Επιτροπής, Γραμματέα Πολιτιστικού (Ο Γραμματέας Πολιτιστικού έχει την επιμέλεια των πολιτιστικών δραστηριοτήτων του Σωματείου, της διοργάνωσης εκδηλώσεων που έχουν σκοπό την επιμόρφωση των μελών του, της συντήρησης και εμπλουτισμού της βιβλιοθήκης, της ταινιοθήκης και του αρχείου και γενικά ασχολείται με όσα θέματα σχετίζονται με την πολιτιστική δραστηριότητα του Σωματείου), Αντιπροσώπων για την ΠΟΣΠΕΡΤ και το ΕΚΑ για την

ΠΕΜΠΤΗ  3/11/2011 και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/11/2011
 Ο ΤΟΠΟΣ ΘΑ ΚΑΘΟΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΝΕΩΤΕΡΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σύμφωνα με τον νόμο και το Καταστατικό του Σωματείου η Εφορευτική Επιτροπή υπενθυμίζει στους συναδέλφους :
1. Σύστημα που ισχύει είναι η ΑΠΛΗ ΑΝΑΛΟΓΙΚΗ.
2. Τα μέλη για να ψηφίσουν θα ΠΡΕΠΕΙ να έχουν μαζί τους την ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ
3. Στις εκλογές θα χρησιμοποιηθούν δυο τύπων ψηφοδέλτια διαφορετικού χρώματος : Ένα για το Δ.Σ. την Ελεγκτική Επιτροπή και τον Γραμματέα Πολιτιστικού και ένα για τους Αντιπροσώπους στην ΠΟΣΠΕΡΤ και στο ΕΚΑ.
4. Οι σταυροί προτίμησης θα σημειώνονται με στυλό χρώματος ΜΑΥΡΟΥ ή ΜΠΛΕ.
5. Οι αιτήσεις των υποψηφίων των συνδυασμών (εάν υπάρξουν) θα φέρουν: α. Την επωνυμία του συνδυασμού β. Τα ονοματεπώνυμα των υποψηφίων για κάθε όργανο κατά αλφαβητική σειρά γ. Τις υπογραφές των υποψηφίων.
6. Οι αιτήσεις των μεμονωμένων υποψηφίων θα φέρουν : α. Την ένδειξη ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ. β. Το ονοματεπώνυμο του. γ. Το όργανο που θέτει υποψηφιότητα.
7. Οι υποψηφιότητες (που θα υποβάλλονται εις διπλούν) θα παραδίδονται στα μέλη της Εφορευτικής Επιτροπής και θα γίνονται δεκτές μέχρι και την 25 / 10 / 2011 ημέρα ΤΡΙΤΗ και ώρα 21.00.

ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ: ΤΟΝΙΑ ΣΑΓΙΑΚΟΥ  τηλ. 6974909609 – ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΙΑΔΗΣ  τηλ. 6976650267 – ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΣ  τηλ. 6972107061

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ:
1. ΤΟΝΙΑ ΣΑΓΙΑΚΟΥ
 2. ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΙΑΔΗΣ 
3. ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΣ

περισσότερα

ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΣΤΑΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ALTER ΓΙΑ 21/10

Σας ενημερώνουμε ότι αναστέλλουμε την προγραμματισμένη στάση εργασίας που είχε κηρύξει η Ένωσή μας για σήμερα Παρασκευή 21 Οκτωβρίου 2011 από ώρα 18.30 έως ώρα 01.00 της επόμενης μέρας (Σάββατο 22 Οκτωβρίου 2011) για τους τεχνικούς που εργάζονται στον τηλεοπτικό σταθμό ALTER.


για το ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

περισσότερα

ΣΤΑΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ALTER ΣΗΜΕΡΑ 21/10

Στάση εργασίας από ώρα 18.30μ.μ. της Παρασκευής 21 Οκτωβρίου 2011 έως και ώρα 01.00π.μ. της επόμενης μέρας (Σάββατο 22 Οκτωβρίου 2011), για τους τεχνικούς που εργάζονται στον τηλεοπτικό σταθμό ALTER.

ΜΕ ΑΙΤΗΜΑ

Την άμεση καταβολή – εξόφληση των δεδουλευμένων που οφείλονται στους τεχνικούς του σταθμού.

 

περισσότερα

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΑ

Αθήνα, 21 Οκτωβρίου  2011                                                                                  Αρ. Πρωτ: 1401

                           ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Τ.Ι.Τ.Α. συμπαρίσταται σε όλα τα συνδικάτα που βρίσκονται σε αγώνες και κινητοποιήσεις κατά της άνευ προηγουμένου επίθεση της Κυβέρνησης σε όλα τα εργατικά στρώματα του Δημόσιου και ιδιωτικού τομέα.

Συνάδελφοι! Ήρθε η ώρα της συντονισμένης κοινής δράσης και του συνεχούς αγώνα για να διαφυλάξουμε την εργασία μας, την αξιοπρέπειά μας, τα εργασιακά μας δικαιώματα, που γι αυτά έχυσαν αίμα οι πατεράδες μας και οι παππούδες μας και εν μία νυκτί η ανεκδιήγητη αυτή Κυβέρνηση θέλει να τα λεηλατήσει.
Ήρθε η ώρα να αφυπνιστούμε ΟΛΟΙ και να παλέψουμε με νύχια και με δόντια για να τους σταματήσουμε!!!

Όλοι μαζί έχουμε την δύναμη, μπορούμε να το κάνουμε!!!

ΔΕΝ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ
ΔΕΝ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΟΥΜΑΣΤΕ
ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΜΑΣ

για το ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

περισσότερα

Ένωση Τεχνικών Ιδιωτικής Τηλεόρασης Αττικής

Γραφείο:3ης Σεπτεμβρίου και Μάρνης [Ε.Κ.Α.]
Υπεύθυνη Δημοσίων Σχέσεων: Μαρία Σταυροπούλου
Tηλέφωνο: 2108847039 Fax: 2108847368
E-mail: info@etita.gr - maria@etita.gr

υποστηρίξτε μας στα social media